Menu

Художники збирають кошти для військових

Художники збирають кошти для військових

Благодійна виставка-продаж розпочала свою роботу у Чернівецькому художньому музеї 18 листопада. Свої роботи на підтримку бійців АТО представили 38 митців з Чернівецького відділення Спілки художників України. 

Щоби привернути увагу до виставки-продажу, її відкрили аукціоном. Було продано 18 лотів. Ще два сьогодні, були придбані з виставки. Відтак, уже вдалося зібрати 29 тисяч гривень.

Найдорожчим на сьогодні став лот від відомої художниці Марини Рибачук - її картину під час аукціону продали за вісім тисяч гривень.

За півтори тисячі гривень була продана картина художниці Людмили Богдан, хоча стартова ціна була три тисячі гривень.

- І такій ціні я також радію, - зауважує пані Людмила. - Дай Боже, щоби ми з вами наступного разу зустрілися і просто збирали гроші на дракона, якого би могли посадити на кордоні для нашого захисту. Нині ми ж збираємо гроші для наших патріотів... Це важливо!

Аж 21 картинку на виставці представив художник Філіпп Чорнобров.

 Родом я із Буковини, із села Клішківці Хотинського району, - розповідає художник. - Мешкаю у Києві. З 2011 року працюю над серією"Насолодження Буковиною. Творчі мандри рідним краєм". На виставці представив 21 картину із даної серії... Це наша перша спроба з колегами проводити аукціон та виставку-продаж. Якщо хтось допоможе, ми будемо дуже раді. Ти допомагаєш грошима і маєш винагороду у вигляді художнього твору. 

Придбати картини у художньому музеї можна до 25 листопада. Залишилося ще понад 30 лотів.

 

 

Прокоментувати:

Будь-які коментарі, які містять лайку або образи, будуть видалені

вгору

Ми у мережах

ЗМІ

Влада

Комунальні служби