Menu

Автомайдан нагадав прокуратурі про "16 січня"

Автомайдан нагадав прокуратурі про "16 січня"

Активісти чернівецького Автомайдану та представники кількох інших громадських організацій сьогодні зустрілися із новопризначеним прокурором області Миколою Якимчуком аби нагадати про тих колишніх нардепів з Буковини, які проголосували за злочинні «диктаторські закон» 16 січня 2014 року. Зустрівшись із керівництвом прокуратури області, громадські активісти висловили ще кілька зауважень стосовно резонансних справ, відповідь на які правоохоронці досі не надали.

 

Як повідомив лідер чернівецького Автомайдану Олексій Коломієць, сьогодні минув рівно рік з моменту голосування руками за закон 16 січня 2014 року, згідно якого в країні фактично вводилася диктатура. Серед тогочасних депутатів, які голосували за цей закон є четверо вихідців з Чернівецької області: Семенюк, Федоряк, Попеску та Мирний. Жодного з них не притягнуто до відповідальності.

 

Також керівництво прокуратури попросили звернути особливу увагу на розслідування втручання екс-голови ОДА Михайла Папієва у виборчий процес 2012 року, функціонування підприємства з обробки індичого м’яса на Кіцманщині, яке належить родині Папієва, зловживання довкола земельних питань й вирубки лісу. А також продажу російському олігархові акцій «Чернівціобленерго».

 

Як наголосив прокурор області, хоч він працює на посаді лише кілька днів, вже встиг ознайомитися з кількома резонансними справами. Зокрема, відносно справи про ймовірне втручання Папієва у виборчий процес 2012 року – створено кілька слідчих груп, які вже працюють та опитують мешканців області. Інші справи, запевнив Якимчук, розглядатимуться об’єктивно й виходячи виключно з норм законодавства.

 

 

Прокоментувати:

Будь-які коментарі, які містять лайку або образи, будуть видалені

вгору

Ми у мережах

ЗМІ

Влада

Комунальні служби